Quartos Residenciais - Temporada Urbana 01
| Wi-Fi | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Καροτσάκι μωρού | Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο ξενοδοχείο Quartos Residenciais - Temporada Urbana 01 Itaboraí διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Igreja Batista Central de Laranjal και Fazenda Boa Vista απέχουν αντίστοιχα 15 και περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το άνετο ξενοδοχείο.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
- Ασφάλεια
- Κομμωτήριο
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Υπηρεσίες καταστημάτων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Καροτσάκι μωρού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Η μεταφορά από/προς αεροδρόμιο παρέχεται από το άνετο ξενοδοχείο Quartos Residenciais - Temporada Urbana 01;
Μπορείτε να ζητήσετε πούλμαν αεροδρομίου από το άνετο ξενοδοχείο Quartos Residenciais - Temporada Urbana 01. Σας συνιστούμε να τηλεφωνήσετε στο ξενοδοχείο για λεπτομέρειες. - 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo ξενοδοχείο Quartos Residenciais - Temporada Urbana 01;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo ξενοδοχείο Quartos Residenciais - Temporada Urbana 01. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Quartos Residenciais - Temporada Urbana 01;
Τo ξενοδοχείο Quartos Residenciais - Temporada Urbana 01 προσφέρει Δίκλινο δωμάτιο και Τετράκλινο δωμάτιο. - ❓
Ξενώνας έχει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;
Ναι, ξενώνας έχει πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο και δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις. Για να κάνετε κάποιο αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου.